Catering Równość to Spółdzielnia Socjalna nieprzerwanie działające od 2014 roku. Nie jesteśmy zwykła firmą cateringową jakich wiele na rynku.  Łączymy ideę włączenia społecznego poprzez tworzenie miejsc pracy dla osób wykluczonych społecznie oraz działania cateringowe na najwyższym poziomie. Nasze posiłki są smaczne, estetycznie podane i zawsze docierają na czas.

Osoby, które współtworzą naszą Spółdzielnie Socjalną Równość naprawdę chcą pracować. Pełni pasji do tworzenia dobrego jedzenia, przygotowani do powrotu na rynek pracy zasilają nasze pracownicze szeregi. Dzięki temu mają szansę zdobyć doświadczenie zawodowe, poprawić swoją sytuację ekonomiczną i społeczną, a także brać odpowiedzialność za współpracę z klientami. Siły pracowników aktywizowanych zawodowo połączyliśmy z wykwalifikowaną kadrą menedżerską odpowiedzialną za dział przedsiębiorczości, profesjonalnym szefem kuchni, który jest sercem naszej firmy, a także z osobami odpowiedzialnymi za działania marketingowe i PR. Jesteśmy otwarci na standardowe, ale także na nietypowe zlecenia cateringowe. Naszym głównym celem nie jest zysk ekonomiczny lecz tworzenie nowych miejsc pracy i zaktywizowanie kolejnych grup pracowników.

Jako Spółdzielnia działamy nieprzerwanie od 2014 roku stale poszerzając swoje gastronomiczne CV. Głównym punktem naszych działań jest obsługa eventów, bankietów, konferencji, przyjęć okolicznościowych, przerw kawowych, przerw na lunch, a także świątecznych spotkań firmowych. Mamy na swoim koncie organizację przyjęć i konferencji dla Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, Biura Inicjatyw Społecznych czy Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej. Zaufały nam również takie instytucje jak Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, Małopolski Kongres Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Krakowie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Wojewódzkie Forum Inicjatyw pozarządowych Województwa Małopolskiego.

Chesz dowiedzieć się więcej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI