Spółdzielnia Socjalna Równość z siedzibą w Krakowie to firma cateringowa działająca nieprzerwanie od 2014 roku. Nie jesteśmy jednak zwykłą firmą cateringową jakich wiele na rynku.  Łączymy ideę włączenia społecznego poprzez tworzenie miejsc pracy dla osób wykluczonych społecznie oraz działania cateringowe na najwyższym poziomie.

Nasze posiłki są smaczne, estetycznie podane i zawsze docierają na czas. Spółdzielnia socjalna to podmiot, który łączy w sobie cechy przedsiębiorstwa oraz organizacji pozarządowej. Nie jesteśmy nastawieni na zysk, ale na korzyści płynące dla społeczności osób chorujących psychicznie.

Osoby, które współtworzą naszą Spółdzielnie Socjalną Równość naprawdę chcą pracować. Pełni pasji do tworzenia dobrego jedzenia, przygotowani do powrotu na rynek pracy zasilają nasze pracownicze szeregi. Dzięki temu mają szansę zdobyć doświadczenie zawodowe, poprawić swoją sytuację ekonomiczną i społeczną, a także brać odpowiedzialność za współpracę z klientami. Siły pracowników aktywizowanych zawodowo połączyliśmy z wykwalifikowaną kadrą menedżerską odpowiedzialną za dział przedsiębiorczości, profesjonalnym szefem kuchni, który jest sercem naszej firmy, a także z osobami odpowiedzialnymi za działania marketingowe i PR. Jesteśmy otwarci na standardowe, ale także na nietypowe zlecenia cateringowe. Naszym głównym celem nie jest zysk ekonomiczny lecz tworzenie nowych miejsc pracy i zaktywizowanie kolejnych grup pracowników.

Głównym punktem naszych działań jest obsługa eventów, bankietów, konferencji, przyjęć okolicznościowych, przerw kawowych, przerw na lunch, a także świątecznych spotkań firmowych. Mamy na swoim koncie organizację przyjęć i konferencji dla Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, Biura Inicjatyw Społecznych czy Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej. Zaufały nam również takie instytucje jak Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, Małopolski Kongres Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Krakowie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Wojewódzkie Forum Inicjatyw pozarządowych Województwa Małopolskiego.

Nasza siedziba mieści się w budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II na ul. Bernardyńskiej 3. To właśnie tutaj powstają wszystkie nasze przekąski, kanapeczki i ciepłe lunche. Dodatkowo w murach uczelni  prowadzimy Kawiarnię  Film Caffe oraz Wawelskie Bistro gdzie można zjeść pyszny obiad i napić się dobrej kawy.

Chesz dowiedzieć się więcej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI