Catering eventowy szyty na miarę

Catering eventowy to jedna z naszych ulubionych usług. Lubimy, kiedy się dzieje! Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji eleganckich bankietów i przyjęć. Realizujemy konferencje nawet na 500 osób, przyjęcia garden party a także nietypowe wydarzenia okazjonalne. Catering eventowy to nasza specjalność. Dbamy o każdy szczegół, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Elegancka zastawa, profesjonalna obsługa, świeże kwiaty i pyszne jedzenie. W naszej ofercie znajdziecie dania i przekąski serwowane zarówno na zimno jak i na ciepło. Skosztujecie słodkich, a także słonych dań przygotowanych przez Naszego Szefa Kuchni. Event dopełnią przekąski fingerfood, które wyglądają tak apetycznie, że aż szkoda je zjeść!

Oferta cateringu eventowego dopasowana do wydarzenia

Czegokolwiek potrzebujecie – jesteśmy gotowi! Marzy się Wam impreza w plenerze? Dobrze trafiliście!  Przygotujemy dla Was klimatyczne garden party, kolorowe pikniki, festyny i oficjalne openingi. Zadbamy o kulinarną stronę, a Wy będziecie przecinać wstęgi z lampką szampana w ręce. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, dzięki którym organizowany przez nas catering eventowy na pewno się uda. Znamy Wasze potrzeby i wiemy co się sprawdza podczas dużych eventów.

Kompleksowa i profesjonalna usługa

Bez względu na budżet realizowanego przedsięwzięcia, czy będzie to duża impreza czy skromny bankiet, zapewnimy profesjonalną realizację usługi. Nasza wykwalifikowana obsługa kelnerska zadba o komfort gości i czystość na sali. Spersonalizowane menu będzie dostosowane to wymagań gości. Natomiast profesjonalny sprzęt gastronomiczny zapewni odpowiednią temperaturę dań a także łatwe i wygodne nakładanie posiłku.