Są takie dni w roku kiedy z uśmiechem na twarzy świętujemy i spędzamy czas z najbliższymi. Wtedy zamiast tracić czas i nerwy gotując samemu, warto skorzystać z profesjonalnych usług cateringowych naszej firmy. My zajmiemy się wszystkim, a Ty spędzisz czas z bliskimi.

Przyjęcia Świąteczne
W okresie Bożego Narodzenia lepimy tysiące uszek i gotujemy ogromne ilości barszczu oraz grzybowej, aby pracownicy naszych firm poczuli magię świąt. Oferujemy zarówno dania ciepłe jak i elegancko podaną zimną płytę. Na osłodę proponujemy domowe ciasta pachnące cynamonem, goździkami i anyżem, natomiast na rozgrzanie aromatycznego, domowego grzańca.

W okresie Wielkanocnym nasza oferta cateringu okolicznościowego pełna jest różnych przekąsek z jajkiem w roli głównej. Gotowane, zapiekane w muffinach, serwowane w towarzystwie chrzanu, ćwikły oraz innych dodatków.

Chrzciny i Komunie
Nasza firma specjalizuje się w organizacji przyjęć okolicznościowych. Przygotujemy dla Was rodzinne spotkanie zarówno w naszej firmie, jak i Waszym domu. Szef kuchni przygotuje indywidualne menu, które uwzględni Wasze potrzeby. Dwudaniowy obiad z deserem, zimna płyta, słodkie przekąski, tort lub dodatkowe ciepłe danie. Wszystko estetycznie podane z profesjonalną obsługą kelnerską.

Chcesz przygotować Wigilię lub spotkanie Wielkanocne dla swoich pracowników? Potrzebujesz zorganizować przyjęcie komunijne lub chrzciny dla swojej pociechy? Napisz już dziś i ustal wszystkie szczegóły.