Profesjonalny catering konferencyjny

Każdy catering konferencyjny jest zupełnie inny. Przyjeżdżają zaproszeni goście i prelegenci z całego świata. Konferencje odbywają się w przeróżnych przestrzeniach, które trzeba odpowiednio dostosować. Właśnie dlatego, najpierw wy opowiadacie o swoim wydarzeniu, a potem my tworzymy spersonalizowaną ofertę.

Konferencje zazwyczaj rozpoczynają się z samego rana, dlatego w pierwszej kolejności zaproponujemy wam serwis kawowy oraz słodki poczęstunek. Serwis może być całodniowy lub przygotowany na wyznaczone godziny, określone w harmonogramie wydarzenia. Podamy waszym gościom aromatyczną, świeżo zmieloną kawę, domowe ciasta, ciasteczka i świeże owoce. Zapewnimy wodę, lemoniadę i soki.

Doskonale wiemy, że uczestnicy konferencji głodni są nie tylko wiedzy, dlatego w godzinach popołudniowych zaproponujemy lunch, jedno lub kilku daniowy. W zależności od potrzeb będą to dania kociołkowe lub kilku składnikowe zestawy obiadowe podane w formie bufetu samoobsługowego lub z obsługą Szefów Kuchni. W naszej ofercie znajdziecie również dania wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe. Z doświadczenia wiemy, że konferencje bardzo często trwają kilka dni. Dbamy aby, w tym okresie, zapewnić gościom zróżnicowane menu, które się nie nudzi. Apetycznie wyglądające dania pobudzą i zachęcą do dalszej pracy.

Organizując kongres lub konferencję warto zdecydować się na sprawdzoną firmę cateringową z Krakowa, która zadba aby goście konferencji mogli się zrelaksować i odpocząć pomiędzy panelami naukowymi. Dobry catering zapewni profesjonalną i sprawną obsługę a także smaczne jedzenie, dostosowane do potrzeb gości. Nasz catering konferencyjny zagwarantuje zadowolenie wszystkich uczestników wydarzenia.